הטכנולוגיה של רומולד

רומולד היא המובילה כיום בשוק הישראלי והאירופי לבניית תאי שפכים (שוחות ביוב) וכבלים העשויים מפלסטיק. שוחות הפלסטיק של רומולד מיושמים במערכות מי הביוב, מסעדות ומטבחים תעשיתיים, באזורים של פריקת מים, אספקת מים, תחנות דלק, שיקום ביוב, ניקוז לחץ ועוד.

התשתיות התת-קרקעיות נותרו מבלי לשים לב לרוב האנשים, ובכל זאת, כאשר רומולד השיקה את תאי הפלסטיק הראשונים המיוצרים בתעשייה לשוק הישראלי והאירופי בשנת 1992, הייתה זו לא פחות ממהפכה שקטה – מכיוון שהשיטות המסורתיות בתחום התשתיות היו טבועים עמוק במוחם של האנשים. ולכן, כאשר השיקה רומולד את מוצריה החדשניים עד מהרה נהפכה רומולד למובילה בשוק הישראלי והאירופי בכל הנוגע לתשתיות פלסטיק ומוצרים בשיטת הדיפון הסיבובי.

נכון להיום חברת רומולד התמחתה ועדיין עסוקה כל העת בתחום תשתיות הפלסטיק דבר המאפשר להם לפחת רמת מומחיות שאין שני לה בעולם. המוצרים של רומולד והשירותים שהם מעניקים חדשניים עד הפרט האחרון.

חידושים רבים, המהווים כיום סטנדרט בתעשייה, פותחו על ידי המהנדסים והעובדים של רומולד. חברת רומולד מייצרת את כל מוצרייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, דבר המעניק איכותיות בלתי מתפשרות למוצריה. ומלווים על העת בבדיקות איכות פנימיות וחיצניות רציפות. כמובן, החברה מוסמכת על פי EN ISO 9001 המספקת את האבטחה שאתם תמיד תקבלו את המוצר האיכותי ביותר.

חברת פלגים משווקת את מוצרי רומולד תוך שיתוף פעולה פורה ומוצלח בו אנו מעניקים לכלל לקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר עם שירות אישי שלא מתפשר.

כשמדובר בשירות, מקצוענות ואחריות – פלגים תשתיות
כשמדובר בתשתיות – רומולד!

סגירת תפריט
×

עגלת קניות